-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби радіоелектронного захисту- ID: UA-2025-07-15-003475-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25879900
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42474208ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)- ID: UA-2025-02-28-000151-a
- Дата створення : 28.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24570874
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42474208ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інтерактивний сенсоррний стіл 65'' метал з транспортним кейсом- ID: UA-2025-02-20-013269-a
- Дата створення : 20.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24498990
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42474208ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)- ID: UA-2025-02-18-008197-a
- Дата створення : 18.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24465019
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42474208ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект автомобільний STR ШАТРО №6- ID: UA-2025-02-11-002102-a
- Дата створення : 11.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24382370
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42474208ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)- ID: UA-2025-02-06-005877-a
- Дата створення : 06.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24335036
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42474208ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект автомобільний STR ШАТРО № 6- ID: UA-2025-02-03-015905-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24291524
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42474208ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)- ID: UA-2025-01-29-018027-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24240448
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42474208ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект автомобільний STR ШАТРО № 6- ID: UA-2025-01-20-016395-a
- Дата створення : 20.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24095238
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42474208ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)- ID: UA-2025-01-20-004816-a
- Дата створення : 20.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24083695
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42474208ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуТорги відміненоТорги відмінено -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засіб радіоелектронної боротьби «Синиця 3.5»- ID: UA-2025-01-17-010444-a
- Дата створення : 17.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24069384
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42474208ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту- ID: UA-2024-03-01-006105-a
- Дата створення : 01.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20902580
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42474208ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуЗавершена -