-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)
Тендер Prozorro UA-2025-01-29-018027-a
Замовник здійснює закупівлю товару із встановленням посилань на торгову назву (марку)/ модель, тощо, оскільки таке посилання є необхідним для здійснення закупівлі товару, який за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника (відповідно до запиту(ів) Сил Оборони України на матеріально-технічне забезпечення майном, що є необхідним для виконання функцій з оборони держави під час дії воєнного стану). Тому, для дотримання принципів Закону, а саме максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю саме даного товару.
Торги не відбулися
470 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
Номер:
fb3721aec0cc4da28cbc8a48bf99ba3b
Внутрішній номер закупівлі:
24240448
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-29-018027-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вічкань Наталія 380505607420 vichkan.zbut@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
470 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.01.2025 19:21 - 03.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2025 19:21 - 06.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
06.02.2025 00:00 - 06.02.2025 10:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴470 000.00 Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)