-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)
Оголошено тендер
470 000.00
UAH
Номер:
7960c07e5e794820b422d044eaab51c5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-29-022465-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
470 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
Дата опублікування:
29.01.2025 19:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума470 000.00 UAH