-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)
Тендер Prozorro UA-2025-01-29-018027-a
Замовник здійснює закупівлю товару із встановленням посилань на торгову назву (марку)/ модель, тощо, оскільки таке посилання є необхідним для здійснення закупівлі товару, який за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника (відповідно до запиту(ів) Сил Оборони України на матеріально-технічне забезпечення майном, що є необхідним для виконання функцій з оборони держави під час дії воєнного стану). Тому, для дотримання принципів Закону, а саме максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю саме даного товару.
Торги не відбулися
470 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
Період уточнення:
29.01.2025 19:21 - 03.02.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим