-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект автомобільний STR ШАТРО №6
Тендер Prozorro UA-2025-02-11-002102-a
Завершена
287 925.00
UAH без ПДВ
Номер:
12d86fe2ceda406a89e8831838e85b1c
Внутрішній номер закупівлі:
24382370
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-11-002102-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вічкань Наталія 380505607420 vichkan.zbut@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 44 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений в тендерній документації.
Так, 03.02.2025 року ТОВ «Черксиенергозбут» було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю Комплект автомобільний STR ШАТРО №6 за кодом ДК 021:2015 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту із застосуванням процедури за № UA-2025-02-03-015905-a (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2025-02-03-015905-a ), яка була відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі № (UA-2025-02-03-015905-a), що додається.
Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2025 рік у товарах за предметом закупівлі Комплект автомобільний STR ШАТРО №6 за кодом ДК 021:2015 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі послуг шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Вимогами підпункту 6 пункту 13 Особливостей визначено, предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 44 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів,.
На виконання наведеної норми необхідно затвердити вимоги до учасника закупівлі Комплект автомобільний STR ШАТРО №6 за кодом ДК 021:2015 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту та направити учаснику ТОВ «АНВЕЙВ» на електронну адресу: info@unwave.com.ua та поштову на адресу: 08205, Київська обл., Бучанський р-н, м. Ірпінь, вул. Т. Шевченка, 3
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» (пункт 13 Особливостей).
Пунктом 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні в разі здійснення замовником закупівлі без використання електронної системи закупівель, за умови що вартість закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору. Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження та / або місцезнаходження постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг), та/або місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника та / або постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг).
Враховуючи викладене вище необхідно за результатами закупівлі Комплект автомобільний STR ШАТРО №6 за кодом ДК 021:2015 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту оприлюднити в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору.
Очікувана вартість:
287 925.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект автомобільний STR ШАТРО №6 у складі:
1. Підсилювач сигналів мультичастотний купольний «STR ШАТРО 50-1.500» - 1шт.
2. Підсилювач сигналів мультичастотний купольний «STR ШАТРО 50-1.600» » - 1шт.
3. Підсилювач сигналів мультичастотний купольний «STR ШАТРО 50-1.700» » - 1шт.
4. Підсилювач сигналів мультичастотний купольний «STR ШАТРО 50-1.800» -1шт.
5. Підсилювач сигналів мультичастотний купольний «STR ШАТРО 50-1» -1шт.
6. Підсилювач сигналів мультичастотний купольний «STR ШАТРО 50-1.1000» -1шт.
7. Рама для виробів «STR ШАТРО 50 – 1V» -1шт.
8. Пульт керування 24В – 1шт.
9. Акумуляторна батарея літієва 24В, 120Аг, модель LІ 24-120-1шт.
Виробник (Україна)
Кількість
1 комплект
Період постачання
11.02.2025 - 31.03.2025
Місце постачання
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АНВЕЙВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45033256
-
Контактна особа:
Вольська Віта Олегівна 380664946618 info@unwave.com.ua
-
Адреса:
08205, Україна, Київська область, Ірпінь, вул. Тараса Шевченка, 3
Ціна пропозиції
287 925.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2025 10:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
239d0b20e4e245dabb5783577b5668d7
Ідентифікатор договору:
UA-2025-02-11-002102-a-a1
Постачальник:
ТОВ "АНВЕЙВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45033256
-
Адреса:
08205, Україна, Київська область, Ірпінь, вул. Тараса Шевченка, 3
Номер договору:
72-25
Сума договору:
287 925.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Комплект автомобільний STR ШАТРО №6 у складі:
1. Підсилювач сигналів мультичастотний купольний «STR ШАТРО 50-1.500» - 1шт.
2. Підсилювач сигналів мультичастотний купольний «STR ШАТРО 50-1.600» » - 1шт.
3. Підсилювач сигналів мультичастотний купольний «STR ШАТРО 50-1.700» » - 1шт.
4. Підсилювач сигналів мультичастотний купольний «STR ШАТРО 50-1.800» -1шт.
5. Підсилювач сигналів мультичастотний купольний «STR ШАТРО 50-1» -1шт.
6. Підсилювач сигналів мультичастотний купольний «STR ШАТРО 50-1.1000» -1шт.
7. Рама для виробів «STR ШАТРО 50 – 1V» -1шт.
8. Пульт керування 24В – 1шт.
9. Акумуляторна батарея літієва 24В, 120Аг, модель LІ 24-120-1шт.
Виробник (Україна)
: 287 925.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.02.2025 00:00 - 31.03.2025 00:00
Дата підписання:
11.02.2025 10:00
Статус:
Виконаний