• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Засоби радіоелектронного захисту

1. Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару з посиланням на конкретну марку, модель (виробника, тощо): Замовник здійснює закупівлю товару, із встановленням посилань на торгову назву конкретного виробника, оскільки таке посилання є необхідними для здійснення закупівлі товару, який за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника (відповідно до запиту(ів) Сил Оборони України на матеріально-технічне забезпечення майном, що є необхідним для виконання функцій з оборони держави під час дії воєнного стану). Тому, для дотримання принципів Закону, а саме максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю саме даного товару. Закупівля товару здійснюється на виконання запиту військової частини з подальшою передачею товару на облік запитувача, згідно з пунктами 3 та 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами та доповненнями).

Завершена

450 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер: e5f5f05ad0064856b06e50a9fa38fe21
Внутрішній номер закупівлі: 25879900
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-15-003475-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
Контактна особа: Вічкань Наталія 380505607420 vichkan.zbut@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.07.2025 13:57 - 20.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2025 13:57 - 23.07.2025 00:00
Аукціон: 23.07.2025 14:40 - 23.07.2025 15:03
Період кваліфікації: 23.07.2025 15:03 - 25.07.2025 17:02
Період завантаження договору: 31.07.2025 00:00 - 10.08.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴450 000.00 Засоби радіоелектронного захисту