-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект автомобільний STR ШАТРО № 6
Тендер Prozorro UA-2025-02-03-015905-a
Обґрунтування необхідності посилання на конкретну торгову назву (марку)/ модель, тощо: Замовник здійснює закупівлю товару із встановленням посилань на торгову назву (марку)/ модель, тощо, оскільки таке посилання є необхідним для здійснення закупівлі товару, який за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника (відповідно до запиту(ів) Сил Оборони України на матеріально-технічне забезпечення майном, що є необхідним для виконання функцій з оборони держави під час дії воєнного стану). Тому, для дотримання принципів Закону, а саме максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю саме даного товару.
Торги не відбулися
300 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
48c495d586004d28aecda747e8545eca
Внутрішній номер закупівлі:
24291524
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-03-015905-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вічкань Наталія 380505607420 vichkan.zbut@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.02.2025 17:42 - 08.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2025 17:42 - 11.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Комплект автомобільний STR ШАТРО № 6