-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)
Тендер Prozorro UA-2025-02-18-008197-a
Торги не відбулися
470 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 700.00 UAH
Номер:
e0954e2500044de3986d3f2555472ddb
Внутрішній номер закупівлі:
24465019
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-18-008197-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вічкань Наталія 380505607420 vichkan.zbut@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
470 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.02.2025 14:21 - 23.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2025 14:21 - 26.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴470 000.00 Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)