-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)
Тендер Prozorro UA-2025-02-18-008197-a
Торги не відбулися
470 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 700.00 UAH
Період уточнення:
18.02.2025 14:21 - 23.02.2025 00:00
Відповідь надана
GB/T14587.10-2005
Номер:
014398f35b984663b371ce09ec4651d0
Дата опублікування:
20.02.2025 17:03
Опис:
Ви надали посилання на продавців даного обладнання, проте не відповіли на питання щодо вимог даного стандарту, що саме вимагає це стандарт. Ми звернулись до Вас за роз'ясненнями, оскільки немає в мережі інтернет жодного інформаційного джерела, яке б надавало дані щодо даного стандарту. Якщо ви не розумієте суті даного стандарту, не можете його пояснити або надати інформаційний ресурс, навіщо він Вам у вимогах, який сенс в цьому?
А якщо GB/T14587.10-2005 це не стандарт, а, наприклад ТУ за якими виготовляється обладнання? Як бути в такому випадку?
Відповідь:
Доброго дня шановний Учасник! Технічні вимоги у Додатку № 3 до тендерної документації викладені на підставі багатьох українських ресурсів, а також сайту виробника РЕБу, що був в запиті від військової частини, а саме:
https://avengeangel.com/products/avengeangel-tree,high-power-omni-directional-10-band-fpv-drone-jammer,100mhz-1100mhz-full-protection-professional-anti-fpv100,200,350,433,500,600,700,800,900,1000,1100,58g,remote-control-switch-,fpv-drone-full-frequency-band-jammed
На Ваше запитання зможе надати відповідь виробник, перейдіть за посиланням, що вказано вище.
Дата відповіді:
21.02.2025 17:41
Відповідь надана
інтерфейс
Номер:
0c38932e1266484c9dc636e88a86d360
Дата опублікування:
20.02.2025 16:55
Опис:
Шановний Замовнику!
Тендерна документація мітить вимогу щодо обладнання, а саме «Основними перевагами пристрою мають включати модульну конструкцію, багатий інтерфейс для під'єднання додаткових пристроїв, цілодобову роботу 7/24 і здатність до придушення мультичастотних сигналів, включно з GPS, GNSS, BDS та ін. Завдяки круговій антені з високим коефіцієнтом посилення, РЕБ повинен захисщати від безлічі цілей одночасно, охоплюючи сектор на 360 градусів. На підтвердження даної інформації учасник має надати технічний паспорт на товар.»
Наведіть, будь ласка, приклади додаткових пристроїв, які мають підключатись до «багатого інтерфейсу», бо судячи з посилання із сайту виробника https://avengeangel.com/products/avengeangel-tree,high-power-omni-directional-10-band-fpv-drone-jammer,100mhz-1100mhz-full-protection-professional-anti-fpv100,200,350,433,500,600,700,800,900,1000,1100,58g,remote-control-switch-,fpv-drone-full-frequency-band-jammed, там підключення може бути лише живлення, дистанційного пульта, антен та два трьохпінові роз’єми, які використовують при підключенні професійної аудіо, відео- та світлової апаратур https://perehodniki.ua/ua/p654525048-razem-shteker-xlr.html, іншими словами для світломузики на розважальних заходах.
Відповідь:
Доброго дня шановний Учасник! Технічні висоги вказані в Додатку 3 до тендерної документації. Даний РЕБ буде використосвувати військова часттна, що надала нам запит на отримання безоплатної благодійної допомоги у вигляді РЕБа з такими технічними характеристиками. Які пристрої будуть підключатись до «багатого інтерфейсу» можете запитати у виробника або у військових частин, що вже використовують такі РЕБи. Змовник не є розробником даного виробу, тому і вимагає від учасників надати технічний паспорт на виріб з технічними вимогами, які визначені в тендерній документації, що необхідні для такого виробу на запит військової частини.
Дата відповіді:
21.02.2025 17:10
Відповідь надана
GB/T14587.10-2005
Номер:
88039e28a9104008978049549250200c
Дата опублікування:
20.02.2025 16:25
Опис:
Шановний Замовнику!
Тендерна документація містить вимогу в частині Механічна стійкість Відповідає вимогам GB/T14587.10-2005 після транспортування на відстань 500 км. Прохання надати посилання на даний стандарт, оскільки ми не змогли знайти жодної інформації з цього приводу, і виникає підозра, що його або не існує, або ж була допущена помилка в цифрі чи букві. Прохання уточнити правильність написання або ж надайте посилання, де міститься інформація щодо існування такого стандарту.
Відповідь:
Доброго дня шановний Учасник! Технічні вимоги Замовник встановлював відповідно до товару із встановленням посилань на торгову назву (марку)/ модель, тощо, оскільки таке посилання є необхідним для здійснення закупівлі товару, який за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника (відповідно до запиту(ів) Сил Оборони України на матеріально-технічне забезпечення майном, що є необхідним для виконання функцій з оборони держави під час дії воєнного стану). Даний опис міститься на багатьох сайтах. Що реалізують такий товар (наприклад https://bezpeka-veritas.in.ua/ua/p2416310720-kupolnyj-reb-avengeangel.html?source=merchant_center&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=m_pmax_reb_140k&utm_content=&utm_term=&gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAwtu9BhC8ARIsAI9JHald2dUgNA4a0HTYqeBHsYEdALuwodGqOJSHUVXo0R9alRpBMnjABFUaAh8rEALw_wcB або https://nextech.com.ua/vsespriamovana-antydron-systema-vid-bpla-fpv-avengeangel-air-jammer-pro-7-na-7-diapazoniv-433-750-900-1.0-1.2-2.4-5.8/ ).
Дата відповіді:
20.02.2025 16:43