-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засіб радіоелектронної боротьби «Синиця 3.5»
Тендер Prozorro UA-2025-01-17-010444-a
Завершена
282 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 410.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 410.00 UAH
Номер:
4ee4e2089a0b43ebbeb8f9a20fcb11f0
Внутрішній номер закупівлі:
24069384
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-17-010444-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вічкань Наталія 380505607420 vichkan.zbut@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
282 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.01.2025 14:13 - 22.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2025 14:13 - 25.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
25.01.2025 00:00 - 25.01.2025 12:38
Період завантаження договору:
31.01.2025 00:00 - 10.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴282 000.00 Засіб радіоелектронної боротьби «Синиця 3.5»