-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засіб радіоелектронної боротьби «Синиця 3.5»
Оголошено тендер
282 000.00
UAH
Номер:
e89620192c484623a3f9ddc10e92a291
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-17-014228-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
282 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засіб радіоелектронної боротьби «Синиця 3.5»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
Дата опублікування:
17.01.2025 13:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума282 000.00 UAH