• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)

Завершена

468 000.00 UAH без ПДВ
Номер: b57dd862cb89419684c13779e19a1799
Внутрішній номер закупівлі: 24570874
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-28-000151-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
Контактна особа: Вічкань Наталія 380505607420 vichkan.zbut@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 44 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений в тендерній документації. Так, 18.02.2025 року ТОВ «Черксиенергозбут» було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G) за кодом ДК 021:2015 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту із застосуванням процедури за № UA-2025-02-18-008197-a (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2025-02-18-008197-a) відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі № (UA-2025-02-18-008197-a), що додається. Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2025 рік у товарах за предметом закупівлі Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)за кодом ДК 021:2015 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель. Вимогами підпункту 6 пункту 13 Особливостей визначено, предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 44 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів,. На виконання наведеної норми необхідно затвердити вимоги до учасника закупівлі Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G) за кодом ДК 021:2015 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту та направити учаснику ФОП Чігрін А.В. на електронну адресу: sale@ezakupki.com.ua та поштову на адресу: 25008, Кіровоградська обл, м. Кропивницький, вул. Цибулівська, 19 кв.4 За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» (пункт 13 Особливостей). Пунктом 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні в разі здійснення замовником закупівлі без використання електронної системи закупівель, за умови що вартість закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору. Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження та / або місцезнаходження постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг), та/або місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника та / або постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг). Враховуючи викладене вище необхідно за результатами закупівлі Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G) за кодом ДК 021:2015 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту оприлюднити в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору.
Очікувана вартість: 468 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G) AvengeAngel TREE - 1 шт (Китай)
Код ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
Кількість 1 штука
Період постачання 28.02.2025 - 31.03.2025
Місце постачання 18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЧІГРІН АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Ціна пропозиції 468 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.02.2025 08:15
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 366341361dd242eebfc53b3ba03919e6
Ідентифікатор договору: UA-2025-02-28-000151-a-b1
Постачальник: ФОП "ЧІГРІН АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Номер договору: 84-25
Сума договору: 468 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G) AvengeAngel TREE - 1 шт (Китай): 468 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.02.2025 00:00 - 31.03.2025 00:00
Дата підписання: 28.02.2025 08:00
Статус:
Виконаний
pdf
ФОП Чігрін А.В. 84-25 28022025.pdf
pdf
Звіт ФОП Чігрін А.В. 84-25 28022025.pdf
pdf
Звіт ФОП Чігрін А.В. 84-25 28022025.pdf
p7s
sign.p7s