-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект автомобільний STR ШАТРО № 6
Тендер Prozorro UA-2025-01-20-016395-a
Торги не відбулися
300 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
52f320bd09c34b6a99f3134ffaf3ad42
Внутрішній номер закупівлі:
24095238
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-20-016395-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вічкань Наталія 380505607420 vichkan.zbut@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.01.2025 16:23 - 25.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2025 16:23 - 28.01.2025 00:00
Аукціон:
28.01.2025 14:37 - 28.01.2025 15:00
Період кваліфікації:
28.01.2025 15:00 - 03.02.2025 17:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Комплект автомобільний STR ШАТРО № 6