-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект автомобільний STR ШАТРО № 6
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
ed42e201b2a64009bb0d2d1d8ed1666d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-20-021459-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект автомобільний STR ШАТРО № 6
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
Дата опублікування:
20.01.2025 16:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума300 000.00 UAH