-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
Тендер Prozorro UA-2024-03-01-006105-a
Завершена
220 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
Номер:
6103b59151ed46158ed61d0dbed90281
Внутрішній номер закупівлі:
20902580
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-01-006105-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вічкань Наталія 380505607420 vichkan.zbut@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.03.2024 13:04 - 06.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2024 13:04 - 09.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
09.03.2024 00:00 - 11.03.2024 10:46
Період завантаження договору:
17.03.2024 00:00 - 27.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴220 000.00 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту