-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інтерактивний сенсоррний стіл 65'' метал з транспортним кейсом
Тендер Prozorro UA-2025-02-20-013269-a
Торги відмінено
235 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 177.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 177.50 UAH
Номер:
48e20e06a4584b78b36dac8359146245
Внутрішній номер закупівлі:
24498990
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-20-013269-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вічкань Наталія 380505607420 vichkan.zbut@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
235 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.02.2025 20:35 - 25.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2025 20:35 - 28.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
cc20b830d9024b35a08d422275275e41
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Відповідно до пункту 15 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (надалі - Особливості), предмет закупівлі визначається замовником згідно з вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон) та Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 708 (надалі - Порядок № 708) та вимог Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 (надалі - Порядок №1082), який визначає процедуру розміщення інформації про публічні закупівлі, що оприлюднюється на вебпорталі Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель, подання інформації, документів, звернень та скарг, одержання повідомлень через електронну систему закупівель..
Допущена помилка при виборі кода ДК в електронних полях річного плану та оголошеної закупівлі, що не ввдповідає предмету закупівлі, а саме зазначено 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту. Здійснити редагування річного плану при оголошеній закупівлі неможливо так як це не передбачео закоодавством та відсутня технічна можливість такоо редагування в системі.
Виходячи з наведеного вище та враховуючи порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, які неможливо усунути необхідно, керуючись підпунктом 2 пункту 50 Особливостей, прийняти рішення про відміну відкритих торгів № UA-2025-02-20-013269-a.
Період оскарження:
27.02.2025 15:06 - 10.03.2025 00:00
Дата опублікування:
27.02.2025 15:06
Дата виконання:
10.03.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴235 500.00 Інтерактивний сенсоррний стіл 65'' метал з транспортним кейсом