-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фреон- ID: UA-2026-09-04-003372-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292124
Банкнотно-монетний двір Національного банку України ЄДРПОУ: 21575489ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фреон- ID: UA-2025-05-26-003526-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25407040
Банкнотно-монетний двір Національного банку України ЄДРПОУ: 21575489ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фреон- ID: UA-2024-05-28-011573-a
- Дата створення : 28.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21683402
Банкнотно-монетний двір Національного банку України ЄДРПОУ: 21575489ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гліцерин дистильований- ID: UA-2023-11-22-011941-a
- Дата створення : 22.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19737531
Банкнотно-монетний двір Національного банку України ЄДРПОУ: 21575489ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хімічна продукція в асортименті- ID: UA-2021-03-29-006452-c
- Дата створення : 29.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9282040
Банкнотно-монетний двір Національного банку України ЄДРПОУ: 21575489ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мастильно-охолоджуючі рідини в асортименті- ID: UA-2021-03-09-001244-a
- Дата створення : 09.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8953398
Банкнотно-монетний двір Національного банку України ЄДРПОУ: 21575489ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Гліцерин дистильований, або еквівалент- ID: UA-2020-06-10-002459-a
- Дата створення : 10.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5231010
Банкнотно-монетний двір Національного банку України ЄДРПОУ: 21575489ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Витратні хімічні матеріали- ID: UA-2019-08-16-000769-c
- Дата створення : 16.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3691759
Банкнотно-монетний двір Національного банку України ЄДРПОУ: 21575489ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Гліцерин дистильований- ID: UA-2019-08-16-001847-a
- Дата створення : 16.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3690784
Банкнотно-монетний двір Національного банку України ЄДРПОУ: 21575489ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Витратні хімічні матеріали для виробництва грошових знаків в асортименті- ID: UA-2019-07-31-000514-a
- Дата створення : 31.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3634435
Банкнотно-монетний двір Національного банку України ЄДРПОУ: 21575489ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Витратні хімічні матеріали для поліграфічного виробництва в асортименті- ID: UA-2019-06-14-003141-b
- Дата створення : 14.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3484226
Банкнотно-монетний двір Національного банку України ЄДРПОУ: 21575489ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мастильно-охолоджуючі рідини в асортименті- ID: UA-2019-05-22-002658-a
- Дата створення : 22.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3396397
Банкнотно-монетний двір Національного банку України ЄДРПОУ: 21575489ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мастильно-охолоджуючі рідини в асортименті.- ID: UA-2018-05-31-002477-a
- Дата створення : 31.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2157444
Банкнотно-монетний двір Національного банку України ЄДРПОУ: 21575489ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -