-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гліцерин дистильований
Тендер Prozorro UA-2023-11-22-011941-a
Контактна особа замовника: Бойко Олександр Володимирович, телефон: (044) 531-10-77, електронна адреса: oleksandr_boiko@bank.gov.ua
Завершена
410 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 2 500.00 UAH
Номер:
f80dba1ad450424f8dffb0d3edb44d7f
Внутрішній номер закупівлі:
19737531
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-22-011941-a
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Адреса:
02222, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бойко Олександр Володимирович 380445311077 OLEKSANDR_BOIKO@BANK.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
410 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2023 14:44 - 28.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2023 14:44 - 01.12.2023 12:00
Період кваліфікації:
01.12.2023 12:03 - 04.12.2023 12:56
Період завантаження договору:
10.12.2023 00:00 - 20.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴410 000.00 Гліцерин дистильований