-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гліцерин дистильований
Тендер Prozorro UA-2023-11-22-011941-a
Контактна особа замовника: Бойко Олександр Володимирович, телефон: (044) 531-10-77, електронна адреса: oleksandr_boiko@bank.gov.ua
Завершена
410 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 2 500.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2023 14:44 - 28.11.2023 00:00
Відповідь надана
кваліфікаційні критерії
Номер:
9c4755857452484990e1a1866f78ea43
Дата опублікування:
27.11.2023 18:00
Опис:
Доброго дня! На вимогу Замовника Учасником для підтвердження належного виконання договору потрібно надати договір, додатковий(-і) договір(-и) / угода(-и) (за наявності), видаткова(-і) накладна(-і) або інші документи, за формою, передбаченою договором, що свідчать про виконання договору, а також копії платіжних документів (квитанції, платіжні доручення тощо) з відміткою банківської установи про оплату(-и) згідно договору. Проте, платіжні доручення є документами, що підтверджують належне виконання зобов"язань за договором не Учасника, а інших Замовників. Вважаємо вимогу надати копії квітанцій з відміткою банківської установи недоречної.
Відповідь:
Доброго дня.
У відповідь на Ваше запитання повідомляємо наступне.
Відповідно до п. 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178: “…У тендерній документації зазначаються: один або кілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 Закону з урахуванням положень цих особливостей та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників процедури закупівлі установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством…”
Відповідно до вимог статті 16 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIII, (із змінами) Замовником встановлено наступний кваліфікаційний критерій – наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів).
Для документального підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) в пункті 5 розділу 3 тендерної документації Замовником зазначено, що Учасник повинен надати документи, що підтверджують належне виконання договору, відповідно до умов договору, а саме: договір, додатковий(-і) договір(-и) / угода(-и) (за наявності), видаткова(-і) накладна(-і) або інші документи, за формою, передбаченою договором, що свідчать про виконання договору, а також копії платіжних документів (квитанції, платіжні доручення тощо) з відміткою банківської установи про оплату(-и) згідно договору.
Замовник вважає, що надання копій платіжних документів (квитанції, платіжні доручення тощо) з відміткою банківської установи про оплату(-и) згідно договору підтверджує належне виконання Учасником умов договору, тобто своєчасну поставку товару належної якості та відсутність претензій до Учасника з боку покупця. Платіжні документи надаються банками своїм клієнтам на їх вимогу в обов’язковому порядку, тому, на думку Замовника, така вимога не є дискримінаційною.
Дякуємо за звернення!
Дата відповіді:
29.11.2023 15:31