-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гліцерин дистильований
Оголошено тендер
410 000.00
UAH
Номер:
4d65881356734458b719e7d42f92cbb7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-09-000503-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Адреса:
02222, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Адреса:
02222, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
410 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гліцерин дистильований
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різна
Дата опублікування:
09.11.2023 09:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Національного банку України
Сума410 000.00 UAH