• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Гліцерин дистильований, або еквівалент

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: З організаційних питань - Грачева Ірина Сергіївна, тел.: (04133) 3-10-15, iryna_hracheva@bank.gov.ua З технічних питань: - Вдовенко Анатолій Миколайович, тел.: (04133) 3-10-14.

Завершена

613 080.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер: dc80deab46a34b11946a3c5de63b54ea
Внутрішній номер закупівлі: 5231010
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-10-002459-a   
Замовник: Банкнотно-монетний двір Національного банку України
Контактна особа: Голіков Дмитро Миколайович +380445311123 DMYTRO_HOLIKOV@BANK.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 613 080.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 000.00 UAH
Період уточнення: 10.06.2020 18:04 - 16.06.2020 12:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2020 18:04 - 26.06.2020 12:00
Аукціон: 30.06.2020 11:12 - 30.06.2020 11:39
Період кваліфікації: 30.06.2020 11:39 - 02.07.2020 17:16
Період завантаження договору: 02.07.2020 17:16 - 22.07.2020 17:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гліцерин дистильований, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна
Кількість 20000 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 11062, Україна, Житомирська область, Малин, Приходька, 62 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРХІМРЕСУРС"

Оскарження: 02.07.2020 17:16 - 13.07.2020 00:00
Початкова пропозиція 570 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
456 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.07.2020 17:16
Документи 37
Скарги 0
ЧАСТНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ НАУЧНО-ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ФИРМА "ИМЕКС ХИМГРУПП"
Початкова пропозиція 540 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
503 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 17
Скарги 0
ПП "АКРІЛАТ-ХІМКОНТРАКТ"
Початкова пропозиція 612 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
612 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 1feed4f4cba84263a77401d90a95e1ef
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-10-002459-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРХІМРЕСУРС"
Номер договору: Ф/20-81-199
Сума договору: 456 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 380 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 20.07.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір. УКРХІМРЕСУРС. Гліцерин. № Ф 20-81-199 від 20.07.202...
PDF
Акт_закриття_договору_гліцерин.PDF
pdf
Звіт_про_гліцерин.pdf
p7s
sign.p7s