-
Відкриті торги
-
КЕП
Гліцерин дистильований, або еквівалент
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: З організаційних питань - Грачева Ірина Сергіївна, тел.: (04133) 3-10-15, iryna_hracheva@bank.gov.ua З технічних питань: - Вдовенко Анатолій Миколайович, тел.: (04133) 3-10-14.
456 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1feed4f4cba84263a77401d90a95e1ef
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-10-002459-a-c1
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Контактна особа:
Голіков Дмитро Миколайович +380445311123 DMYTRO_HOLIKOV@BANK.GOV.UA
-
Адреса:
02222, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРХІМРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32495389
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРХІМРЕСУРС" +380676358060 dubchak@glycerin.com.ua http://www.glycerin.com.ua
-
Адреса:
Україна, 22400, Вінницька обл., Калинівський район, місто Калинівка, ВУЛИЦЯ В. НЕСТЕРЧУКА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Опис:
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: З організаційних питань - Грачева Ірина Сергіївна, тел.: (04133) 3-10-15, iryna_hracheva@bank.gov.ua З технічних питань: - Вдовенко Анатолій Миколайович, тел.: (04133) 3-10-14.
Номер договору:
Ф/20-81-199
Дата підписання:
20.07.2020 00:00
Період дії договору:
20.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
456 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 76 000.00 UAH)
Оплачено:
456 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 76 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гліцерин дистильований, або еквівалент
Кількість
20000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020