-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Гліцерин дистильований, або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2020-06-10-002459-a
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: З організаційних питань - Грачева Ірина Сергіївна, тел.: (04133) 3-10-15, iryna_hracheva@bank.gov.ua З технічних питань: - Вдовенко Анатолій Миколайович, тел.: (04133) 3-10-14.
Завершена
613 080.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Період уточнення:
10.06.2020 18:04 - 16.06.2020 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим