-
Відкриті торги
-
КЕП
Гліцерин дистильований, або еквівалент
Оголошено тендер
613 080.00
UAH
Номер:
4cdcbef1d5894ab5bf67d66b1016c028
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-29-001270-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
Очікувана вартість:
613 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гліцерин дистильований, або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різна
Дата опублікування:
29.05.2020 13:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Національного банку України
Сума613 080.00 UAH