-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мастильно-охолоджуючі рідини в асортименті
Тендер Prozorro UA-2019-05-22-002658-a
Контактні особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками: Бойко Олександр Володимирович, тел.: (044) 531-10-77, електронна адреса: oleksandr_boiko@bank.gov.ua Поставка Товару здійснюється Постачальником окремими партіями відповідно до письмового замовлення Замовника протягом ____ (учасник надає свою пропозицію але не більше 45-ти календарних днів) календарних днів з дати отримання замовлення. Кількість: - охолоджуюча рідина "Polar Standart BS 6580" концентрат (або еквівалент) – 600 л; - охолоджуюча рідина "NALCO СW-143" концентрат (або еквівалент) – 625 л; - мастильно-охолоджуюча рідина "Blasocut 4000 CF" концентрат (або еквівалент) – 832 л.
Завершена
787 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 5 000.00 UAH
Номер:
f9f58687821d49c2a612a775b35932f9
Внутрішній номер закупівлі:
3396397
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-22-002658-a
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Адреса:
02222, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голіков Дмитро +380445302758 DMYTRO_HOLIKOV@BANK.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
787 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
23 000.00 UAH
Період уточнення:
22.05.2019 19:03 - 28.05.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2019 19:03 - 07.06.2019 12:00
Аукціон:
10.06.2019 15:25 - 10.06.2019 15:46
Період кваліфікації:
10.06.2019 15:46 - 11.06.2019 17:47
Період завантаження договору:
10.06.2019 15:46 - 30.06.2019 15:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за кожну поставлену партію Товару здійснюється протягом 30 робочих днів з дати підписання уповноваженими особами Сторін Акту.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охолоджуюча рідина "Polar Standart BS 6580" концентрат (або еквівалент)
Кількість
600 літр
Період постачання
до 27.12.2019
Охолоджуюча рідина "NALCO СW-143" концентрат (або еквівалент)
Кількість
625 літр
Період постачання
до 27.12.2019
Мастильно-охолоджуюча рідина "Blasocut 4000 CF" концентрат (або еквівалент)
Кількість
832 літр
Період постачання
до 27.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДIМ"УКРСМАЗКОМ"
Оскарження: 10.06.2019 15:46 - 22.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39667807
-
Контактна особа:
Гетман Виталий Петрович 380442247509, ukrsmazcom@ukr.net
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул.Бориспiльська,7,корп 3
Оскарження: 10.06.2019 15:46 - 22.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
777 630.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
777 630.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.06.2019 17:47
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "МЕГАРОСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38333525
-
Контактна особа:
Славикова Ирина Францевна 380676325533, 380676325533 sergey-ilin@i.ua
-
Адреса:
49049, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, Верхоянська , буд.49
Початкова пропозиція
785 540.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
785 540.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
4252f53f763c4f68bd291c3fb12e3dc1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-22-002658-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДIМ"УКРСМАЗКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39667807
-
Контактна особа:
Гетман Виталий Петрович 380442247509, ukrsmazcom@ukr.net
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул.Бориспiльська,7,корп 3
Номер договору:
19-81-197
Сума договору:
777 630.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.06.2019 00:00 - 27.12.2019 00:00
Дата підписання:
25.06.2019 00:00
Статус:
Підписаний