-
Відкриті торги
-
КЕП
Мастильно-охолоджуючі рідини в асортименті
Контактні особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками: Бойко Олександр Володимирович, тел.: (044) 531-10-77, електронна адреса: oleksandr_boiko@bank.gov.ua Поставка Товару здійснюється Постачальником окремими партіями відповідно до письмового замовлення Замовника протягом ____ (учасник надає свою пропозицію але не більше 45-ти календарних днів) календарних днів з дати отримання замовлення. Кількість: - охолоджуюча рідина "Polar Standart BS 6580" концентрат (або еквівалент) – 600 л; - охолоджуюча рідина "NALCO СW-143" концентрат (або еквівалент) – 625 л; - мастильно-охолоджуюча рідина "Blasocut 4000 CF" концентрат (або еквівалент) – 832 л.
777 630.00
UAH з ПДВ
Номер:
4252f53f763c4f68bd291c3fb12e3dc1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-22-002658-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДIМ"УКРСМАЗКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39667807
-
Контактна особа:
Гетман Виталий Петрович 380442247509, ukrsmazcom@ukr.net
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул.Бориспiльська,7,корп 3
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Опис:
Контактні особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками: Бойко Олександр Володимирович, тел.: (044) 531-10-77, електронна адреса: oleksandr_boiko@bank.gov.ua Поставка Товару здійснюється Постачальником окремими партіями відповідно до письмового замовлення Замовника протягом ____ (учасник надає свою пропозицію але не більше 45-ти календарних днів) календарних днів з дати отримання замовлення. Кількість: - охолоджуюча рідина "Polar Standart BS 6580" концентрат (або еквівалент) – 600 л; - охолоджуюча рідина "NALCO СW-143" концентрат (або еквівалент) – 625 л; - мастильно-охолоджуюча рідина "Blasocut 4000 CF" концентрат (або еквівалент) – 832 л.
Номер договору:
19-81-197
Дата підписання:
25.06.2019 00:00
Період дії договору:
25.06.2019 00:00 - 27.12.2019 00:00
Сума договору:
777 630.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 777 630.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охолоджуюча рідина "Polar Standart BS 6580" концентрат (або еквівалент)
Кількість
600 літр
Період постачання
до 27.12.2019
Охолоджуюча рідина "NALCO СW-143" концентрат (або еквівалент)
Кількість
625 літр
Період постачання
до 27.12.2019
Мастильно-охолоджуюча рідина "Blasocut 4000 CF" концентрат (або еквівалент)
Кількість
832 літр
Період постачання
до 27.12.2019