-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мастильно-охолоджуючі рідини в асортименті.
Тендер Prozorro UA-2018-05-31-002477-a
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Бойко Олександр Володимирович, тел.: (044) 530-10-77, електронна адреса: oleksandr_boiko@md.bank.gov.ua Постачання Товару здійснюється протягом 2018 року окремими партіями за замовленнями Замовника протягом ____ (учасник надає свою пропозицію, але не більше 60 робочих днів) робочих днів з дати отримання замовлення. Кількість товарів: – охолоджуюча рідина "Polar Standart BS 6580" концентрат (або еквівалент) – 400 л; – охолоджуюча рідина "NALCO СW-143" концентрат (або еквівалент) – 425 л; – мастильно-охолоджуюча рідина "Люксор 25-С" концентрат (або еквівалент) – 460 кг; – охолоджуюча рідина “Тосол А-40” (або еквівалент) – 100 кг; – мастильно-охолоджуюча рідина "ULTRA COOLANT" (або еквівалент) – 100 л..
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Адреса:
02222, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
39667807
-
Контактна особа:
Гетман Виталий Петрович 380442247509, ukrsmazcom@ukr.net
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул.Бориспiльська,7,корп 3
Оскарження: 19.06.2018 13:15 - 04.07.2018 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
38333525
-
Контактна особа:
Славикова Ирина Францевна 380676325533, 380676325533 sergey-ilin@i.ua
-
Адреса:
49049, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, Верхоянська , буд.49
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
39667807
-
Контактна особа:
Гетман Виталий Петрович 380442247509, ukrsmazcom@ukr.net
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул.Бориспiльська,7,корп 3