-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Гліцерин дистильований
Тендер Prozorro UA-2019-08-16-001847-a
з технічних питань: - Савченко Стефанія Сергіївна, заступник начальника технологічного відділу Фабрики банкнотного паперу Банкнотно-монетного двору Національного банку України, адреса: 11602, Житомирська обл., м. Малин, вул. Приходька, 62, тел.: (04133) 3-10-16.
Завершена
236 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 360.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 360.00 UAH
Номер:
b0f80fa095bc413f9aa16200daefec67
Внутрішній номер закупівлі:
3690784
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-16-001847-a
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Адреса:
02222, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голіков Дмитро +380445302758 DMYTRO_HOLIKOV@BANK.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
236 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 360.00 UAH
Період уточнення:
16.08.2019 15:39 - 23.08.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2019 15:39 - 02.09.2019 12:00
Аукціон:
03.09.2019 15:36 - 03.09.2019 15:57
Період кваліфікації:
03.09.2019 15:57 - 10.09.2019 18:03
Період завантаження договору:
03.09.2019 15:57 - 23.09.2019 15:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється Покупцем за фактично отриманий товар протягом 25 (двадцяти п'яти) робочих днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін документів, що підтверджують факт отримання товару (акту приймання-передачі Товару).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гліцерин дистильований
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
до 31.10.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЧАСТНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ НАУЧНО-ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ФИРМА "ИМЕКС ХИМГРУПП"
Оскарження: 03.09.2019 15:57 - 21.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36584093
-
Контактна особа:
ЧАСТНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ НАУЧНО-ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ФИРМА "ИМЕКС ХИМГРУПП" +380672356781 5070533@ukr.net http://www.imex.ck.ua
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18016 г. Черкассы, ул. Волкова, 36
Оскарження: 03.09.2019 15:57 - 21.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
229 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
172 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.09.2019 18:03
Документи
35
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРХІМРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32495389
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРХІМРЕСУРС" +380676358060 dubchak@glycerin.com.ua http://www.glycerin.com.ua
-
Адреса:
Україна, 22400, Вінницька обл., Калинівський район, місто Калинівка, ВУЛИЦЯ В. НЕСТЕРЧУКА, будинок 1
Початкова пропозиція
231 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
173 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
f69bdb8f8e634e83814ae23fc59eb578
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-16-001847-a-b1
Постачальник:
ЧАСТНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ НАУЧНО-ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ФИРМА "ИМЕКС ХИМГРУПП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36584093
-
Контактна особа:
ЧАСТНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ НАУЧНО-ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ФИРМА "ИМЕКС ХИМГРУПП" +380672356781 5070533@ukr.net http://www.imex.ck.ua
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18016 г. Черкассы, ул. Волкова, 36
Номер договору:
Ф/19-81-303
Сума договору:
172 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
30.09.2019 00:00
Статус:
Виконаний