-
Відкриті торги
-
КЕП
Гліцерин дистильований
з технічних питань: - Савченко Стефанія Сергіївна, заступник начальника технологічного відділу Фабрики банкнотного паперу Банкнотно-монетного двору Національного банку України, адреса: 11602, Житомирська обл., м. Малин, вул. Приходька, 62, тел.: (04133) 3-10-16.
172 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
f69bdb8f8e634e83814ae23fc59eb578
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-16-001847-a-b1
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Контактна особа:
Голіков Дмитро +380445302758 DMYTRO_HOLIKOV@BANK.GOV.UA
-
Адреса:
02222, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ЧАСТНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ НАУЧНО-ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ФИРМА "ИМЕКС ХИМГРУПП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36584093
-
Контактна особа:
ЧАСТНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ НАУЧНО-ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ФИРМА "ИМЕКС ХИМГРУПП" +380672356781 5070533@ukr.net http://www.imex.ck.ua
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18016 г. Черкассы, ул. Волкова, 36
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Опис:
з технічних питань: - Савченко Стефанія Сергіївна, заступник начальника технологічного відділу Фабрики банкнотного паперу Банкнотно-монетного двору Національного банку України, адреса: 11602, Житомирська обл., м. Малин, вул. Приходька, 62, тел.: (04133) 3-10-16.
Номер договору:
Ф/19-81-303
Дата підписання:
30.09.2019 00:00
Період дії договору:
30.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
172 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 172 800.00 UAH)
Оплачено:
172 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 172 800.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гліцерин дистильований
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
до 31.10.2019
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
aa0fe26e8a3b4bd085eb67e55f8105b0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до листа-пропозиції на зниження ціни без зміни об'ємів закупівлі від ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ІМЕКС ХІМГРУПП" від 03.10.2019 №500/70044; листа-прохання змінити назву компанії від ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ІМЕКС ХІМГРУПП" від 03.10.2019 №500/70050.
Номер додаткової угоди:
Ф/19-81-328
Дата внесення змін до договору:
17.10.2019 00:00
Статус:
Опубліковано