• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Хімічна продукція в асортименті

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Бойко Олександр Володимирович, тел.: (044) 531-10-77, електронна адреса: oleksandr_boiko@bank.gov.ua

Завершена

2 271 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 22 500.00 UAH
Номер: 8c72b3b396f149578ce4c041a72a3a2e
Внутрішній номер закупівлі: 9282040
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-29-006452-c   
Замовник: Банкнотно-монетний двір Національного банку України
Контактна особа: Голіков Дмитро Миколайович +380445311123 DMYTRO_HOLIKOV@BANK.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 271 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 22 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 68 000.00 UAH
Період уточнення: 29.03.2021 15:37 - 05.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 29.03.2021 15:37 - 15.04.2021 12:00
Аукціон: 16.04.2021 14:43 - 16.04.2021 15:10
Період кваліфікації: 16.04.2021 15:10 - 22.04.2021 17:14
Період завантаження договору: 22.04.2021 17:14 - 12.05.2021 17:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поверхнево-активний біохімічний очисник/ знезжирювач
Код ДК 021:2015: 24962000-5 Хімічні речовини для обробки води
Кількість 400 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Водно-масляна емульсія полидиметилсилоксана
Код ДК 021:2015: 24962000-5 Хімічні речовини для обробки води
Кількість 1500 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Рідина для промивки теплообмінників
Код ДК 021:2015: 24962000-5 Хімічні речовини для обробки води
Кількість 20 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Етиленгліколь 100 кг типу TEXA FLUID 903-TX (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 24962000-5 Хімічні речовини для обробки води
Кількість 100 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Концентрат Primatera Soft Dez-Z (6,5 кг) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 24962000-5 Хімічні речовини для обробки води
Кількість 130 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Компаунд Avalon V6 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 24965000-6 Ферменти
Кількість 25 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Жирне мило Jan Pflanzenol Schmierseift (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 24964000-9 Гліцерин
Кількість 10 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Спеціальна смола L84А
Код ДК 021:2015: 24965000-6 Ферменти
Кількість 80 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Амінний затверджувач L84В
Код ДК 021:2015: 24965000-6 Ферменти
Кількість 10 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Політура типу Glemadur U-Politurhell (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 24965000-6 Ферменти
Кількість 10 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Спеціальна силіконова суміш тип А
Код ДК 021:2015: 24965000-6 Ферменти
Кількість 90 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Спеціальний затверджувач для силіконової суміші тип В
Код ДК 021:2015: 24965000-6 Ферменти
Кількість 9 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Миючий засіб для миття фарб для тамподруку
Код ДК 021:2015: 24964000-9 Гліцерин
Кількість 25 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Поверхнево-активна речовина FC 322
Код ДК 021:2015: 24965000-6 Ферменти
Кількість 375 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Поверхнево-активна речовина FC 460
Код ДК 021:2015: 24965000-6 Ферменти
Кількість 450 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Поверхнево-активна речовина FC 480 S
Код ДК 021:2015: 24965000-6 Ферменти
Кількість 375 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Поверхнево-активна речовина FC 620 S
Код ДК 021:2015: 24965000-6 Ферменти
Кількість 100 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті
Розчин проявник для термальних CTP пристроїв
Код ДК 021:2015: 24964000-9 Гліцерин
Кількість 300 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 02232, Україна, Київська область, Київ, Пухівська, 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО-МОСТ"

Оскарження: 22.04.2021 17:14 - 03.05.2021 00:00
Початкова пропозиція 2 201 046.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 155 000.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.04.2021 17:14
Відповіді на вимоги 10
Документи 167
Скарги 0
ТОВ "СМАРТ-ТЕХНОЛОДЖИ"
Початкова пропозиція 2 269 551.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 177 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 47
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОРОБКА КИРИЛО ГЕННАДІЙОВИЧ
Початкова пропозиція 2 248 777.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 201 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 17
Скарги 0

Контракти

Номер: aa77dedf37b34745acfba86c0a2edaf8
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-29-006452-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО-МОСТ"
Номер договору: 21-81-145
Сума договору: 2 155 000.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 795 833.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 05.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір. Хімічна продукція. ТЕХНО-МОСТ. № 21-81-145 від 05.0...
p7s
sign.p7s