• Відкриті торги
  • КЕП

Хімічна продукція в асортименті

Оголошено тендер

2 271 000.00 UAH
Номер: 4166457369c6488a893814fb2c1e99f0
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-23-007323-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Банкнотно-монетний двір Національного банку України
Замовник: Банкнотно-монетний двір Національного банку України
Очікувана вартість: 2 271 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хімічна продукція в асортименті
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна
Дата опублікування: 23.03.2021 16:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Національного банку України
Сума2 271 000.00 UAH