-
Відкриті торги
-
КЕП
Хімічна продукція в асортименті
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Бойко Олександр Володимирович, тел.: (044) 531-10-77, електронна адреса: oleksandr_boiko@bank.gov.ua
2 155 000.20
UAH з ПДВ
Номер:
aa77dedf37b34745acfba86c0a2edaf8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-29-006452-c-c1
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Контактна особа:
Голіков Дмитро Миколайович +380445311123 DMYTRO_HOLIKOV@BANK.GOV.UA
-
Адреса:
02222, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО-МОСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41980534
-
Контактна особа:
Кожедуб Михайло 380968428429 TEH@TEHNOMOST.COM.UA http://www.tehnomost.com.ua
-
Адреса:
Україна, 49051, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КАШТАНОВА, будинок 11
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Опис:
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Бойко Олександр Володимирович, тел.: (044) 531-10-77, електронна адреса: oleksandr_boiko@bank.gov.ua
Номер договору:
21-81-145
Дата підписання:
05.05.2021 00:00
Період дії договору:
05.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
2 155 000.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 359 166.70 UAH)
Оплачено:
2 155 000.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 359 166.70 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поверхнево-активний біохімічний очисник/ знезжирювач
Кількість
400 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Водно-масляна емульсія полидиметилсилоксана
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Рідина для промивки теплообмінників
Кількість
20 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Етиленгліколь 100 кг типу TEXA FLUID 903-TX (або еквівалент)
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Концентрат Primatera Soft Dez-Z (6,5 кг) (або еквівалент)
Кількість
130 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Компаунд Avalon V6 (або еквівалент)
Кількість
25 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Жирне мило Jan Pflanzenol Schmierseift (або еквівалент)
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Спеціальна смола L84А
Кількість
80 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Амінний затверджувач L84В
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Політура типу Glemadur U-Politurhell (або еквівалент)
Кількість
10 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Спеціальна силіконова суміш тип А
Кількість
90 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Спеціальний затверджувач для силіконової суміші тип В
Кількість
9 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Миючий засіб для миття фарб для тамподруку
Кількість
25 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Поверхнево-активна речовина FC 322
Кількість
375 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Поверхнево-активна речовина FC 460
Кількість
450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Поверхнево-активна речовина FC 480 S
Кількість
375 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Поверхнево-активна речовина FC 620 S
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Розчин проявник для термальних CTP пристроїв
Кількість
300 літр
Період постачання
до 31.12.2021