-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Витратні хімічні матеріали
Тендер Prozorro UA-2019-08-16-000769-c
З організаційних та технічних питань: Гладкіх Георгій Геннадійович, товарознавець відділу постачання Банкнотно-монетного двору Національного банку України, адреса та місцезнаходження: 02222, м. Київ, вул. Пухівська, 7, тел.: (044) 531-11-19, електронна адреса: heorhii_hladkikh@bank.gov.ua.
Завершена
625 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 5 000.00 UAH
Номер:
258f10dc303c4c00a8ef708c8491ddf3
Внутрішній номер закупівлі:
3691759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-16-000769-c
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Адреса:
02222, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голіков Дмитро +380445302758 DMYTRO_HOLIKOV@BANK.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
625 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
18 000.00 UAH
Період уточнення:
16.08.2019 18:03 - 21.08.2019 19:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2019 18:03 - 31.08.2019 19:00
Аукціон:
02.09.2019 13:47 - 02.09.2019 14:14
Період кваліфікації:
02.09.2019 14:14 - 06.09.2019 13:09
Період завантаження договору:
05.09.2019 19:03 - 25.09.2019 19:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за Товар здійснюється протягом 30 календарних днів з дати підписання уповноваженими особами Сторін Акту.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Витратні хімічні матеріали GP 17.30
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 21.10.2019
Витратні хімічні матеріали GP 17.40
Кількість
40 кілограм
Період постачання
до 21.10.2019
Витратні хімічні матеріали POLAR №103300
Кількість
39 літр
Період постачання
до 21.10.2019
Витратні хімічні матеріали IMAF Kruse 400 мл
Кількість
160 штуки
Період постачання
до 21.10.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Дорекс-Безпека руху
Оскарження: 02.09.2019 14:14 - 16.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34892518
-
Контактна особа:
Лях Михайло Вячеславович +380443039801 mvliakh@gmail.com
-
Адреса:
04210, Україна, Київська область, Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 12Г, офіс 1
Оскарження: 02.09.2019 14:14 - 16.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
624 999.18 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
580 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.09.2019 19:03
Документи
34
Скарги
1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАЙДО ПЛЮС"
Оскарження: 05.09.2019 19:03 - 17.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33633861
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАЙДО ПЛЮС" +380973490465 raido2005@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 02232, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЗАКРЕВСЬКОГО, будинок 83-А, квартира 65
Оскарження: 05.09.2019 19:03 - 17.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
590 743.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
590 743.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2019 13:09
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "ВЕРТУС ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41822617
-
Контактна особа:
Вікторія Карленко +380673172945 viktoriyakarlenko@gmail.com
-
Адреса:
03035, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИТРОПОЛИТА ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО, будинок 32, офіс 110
Початкова пропозиція
617 334.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
617 334.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
ed55ee5a6bbe49febd8e3e71bcf0a8d9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-16-000769-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАЙДО ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33633861
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАЙДО ПЛЮС" +380973490465 raido2005@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 02232, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЗАКРЕВСЬКОГО, будинок 83-А, квартира 65
Номер договору:
19-81-325
Сума договору:
590 743.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
492 286.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.10.2019 00:00 - 27.12.2019 00:00
Дата підписання:
09.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний