-
Відкриті торги
-
КЕП
Витратні хімічні матеріали
З організаційних та технічних питань: Гладкіх Георгій Геннадійович, товарознавець відділу постачання Банкнотно-монетного двору Національного банку України, адреса та місцезнаходження: 02222, м. Київ, вул. Пухівська, 7, тел.: (044) 531-11-19, електронна адреса: heorhii_hladkikh@bank.gov.ua.
590 743.80
UAH з ПДВ
Номер:
ed55ee5a6bbe49febd8e3e71bcf0a8d9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-16-000769-c-b1
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Контактна особа:
Голіков Дмитро +380445302758 DMYTRO_HOLIKOV@BANK.GOV.UA
-
Адреса:
02222, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАЙДО ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33633861
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАЙДО ПЛЮС" +380973490465 raido2005@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 02232, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЗАКРЕВСЬКОГО, будинок 83-А, квартира 65
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Опис:
З організаційних та технічних питань: Гладкіх Георгій Геннадійович, товарознавець відділу постачання Банкнотно-монетного двору Національного банку України, адреса та місцезнаходження: 02222, м. Київ, вул. Пухівська, 7, тел.: (044) 531-11-19, електронна адреса: heorhii_hladkikh@bank.gov.ua.
Номер договору:
19-81-325
Дата підписання:
09.10.2019 00:00
Період дії договору:
09.10.2019 00:00 - 27.12.2019 00:00
Сума договору:
590 743.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 98 457.30 UAH)
Оплачено:
590 743.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 98 457.30 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Витратні хімічні матеріали GP 17.30
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 21.10.2019
Витратні хімічні матеріали GP 17.40
Кількість
40 кілограм
Період постачання
до 21.10.2019
Витратні хімічні матеріали POLAR №103300
Кількість
39 літр
Період постачання
до 21.10.2019
Витратні хімічні матеріали IMAF Kruse 400 мл
Кількість
160 штуки
Період постачання
до 21.10.2019