-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Витратні хімічні матеріали для поліграфічного виробництва в асортименті
Тендер Prozorro UA-2019-06-14-003141-b
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками з організаційних та технічних питань: Бурмістров Олег Олексійович, тел.: (044) 530-65-18, електронна адреса: oleh_burmistrov@bank.gov.ua. Поставка товару здійснюється постачальником партіями протягом ____ (учасник надає свою пропозицію але не більше 60-ти календарних днів) календарних днів з дати підписання договору уповноваженими особами сторін. Кількість товарів: - оцет технічний поліграфічний – 500 л; - гумуючий розчин Prebake або еквівалент – 20 л; - гумуючий розчин Finisher або еквівалент – 20 л; - коалесцент – 3 000 л; - добавка до зволожуючого розчину – 300 кг; - спеціальний очищувач оптичних лінз для друкарських машин – 4 л.
Завершена
1 366 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 10 000.00 UAH
Номер:
362cdfe4271f4377ae408ebf4facbb40
Внутрішній номер закупівлі:
3484226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-14-003141-b
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Адреса:
02222, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голіков Дмитро +380445302758 DMYTRO_HOLIKOV@BANK.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 366 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
14.06.2019 16:56 - 21.06.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2019 16:56 - 01.07.2019 12:00
Аукціон:
02.07.2019 12:06 - 02.07.2019 12:33
Період кваліфікації:
02.07.2019 12:33 - 09.07.2019 17:43
Період завантаження договору:
02.07.2019 12:33 - 22.07.2019 12:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за поставлений товар здійснюється протягом 25 робочих днів з дати підписання уповноваженими особами сторін акта приймання-передавання партії товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оцет технічний поліграфічний
Кількість
500 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Гумуючий розчин Prebake або еквівалент
Кількість
20 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Гумуючий розчин Finisher або еквівалент
Кількість
20 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Коалесцент
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Добавка до зволожуючого розчину
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Спеціальний очищувач оптичних лінз для друкарських машин
Кількість
4 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО-МОСТ"
Оскарження: 02.07.2019 12:33 - 20.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41980534
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО-МОСТ" +380968428429 teh@tehnomost.com.ua http://www.tehnomost.com.ua
-
Адреса:
Україна, 49051, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КАШТАНОВА, будинок 11
Оскарження: 02.07.2019 12:33 - 20.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 259 382.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 248 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.07.2019 17:43
Документи
44
Скарги
0
ТОВ "БЕСТМАШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40813837
-
Контактна особа:
Станислав Кропивский +380502794691 info@bestmash.com.ua
-
Адреса:
49083, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ СЛОБОЖАНСЬКИЙ, будинок 29, офіс 602
Початкова пропозиція
1 361 626.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 258 999.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "ВЕРТУС ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41822617
-
Контактна особа:
Вікторія Карленко +380673172945 viktoriyakarlenko@gmail.com
-
Адреса:
03035, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИТРОПОЛИТА ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО, будинок 32, офіс 110
Початкова пропозиція
1 321 488.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 295 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
dc6d99cee69040df8173e70589f5dc31
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-14-003141-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО-МОСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41980534
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО-МОСТ" +380968428429 teh@tehnomost.com.ua http://www.tehnomost.com.ua
-
Адреса:
Україна, 49051, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КАШТАНОВА, будинок 11
Номер договору:
19-81-239
Сума договору:
1 248 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
24.07.2019 00:00
Статус:
Виконаний