-
Відкриті торги
-
КЕП
Витратні хімічні матеріали для поліграфічного виробництва в асортименті
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками з організаційних та технічних питань: Бурмістров Олег Олексійович, тел.: (044) 530-65-18, електронна адреса: oleh_burmistrov@bank.gov.ua. Поставка товару здійснюється постачальником партіями протягом ____ (учасник надає свою пропозицію але не більше 60-ти календарних днів) календарних днів з дати підписання договору уповноваженими особами сторін. Кількість товарів: - оцет технічний поліграфічний – 500 л; - гумуючий розчин Prebake або еквівалент – 20 л; - гумуючий розчин Finisher або еквівалент – 20 л; - коалесцент – 3 000 л; - добавка до зволожуючого розчину – 300 кг; - спеціальний очищувач оптичних лінз для друкарських машин – 4 л.
1 248 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
dc6d99cee69040df8173e70589f5dc31
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-14-003141-b-c1
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Контактна особа:
Голіков Дмитро +380445302758 DMYTRO_HOLIKOV@BANK.GOV.UA
-
Адреса:
02222, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО-МОСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41980534
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО-МОСТ" +380968428429 teh@tehnomost.com.ua http://www.tehnomost.com.ua
-
Адреса:
Україна, 49051, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КАШТАНОВА, будинок 11
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Опис:
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками з організаційних та технічних питань: Бурмістров Олег Олексійович, тел.: (044) 530-65-18, електронна адреса: oleh_burmistrov@bank.gov.ua. Поставка товару здійснюється постачальником партіями протягом ____ (учасник надає свою пропозицію але не більше 60-ти календарних днів) календарних днів з дати підписання договору уповноваженими особами сторін. Кількість товарів: - оцет технічний поліграфічний – 500 л; - гумуючий розчин Prebake або еквівалент – 20 л; - гумуючий розчин Finisher або еквівалент – 20 л; - коалесцент – 3 000 л; - добавка до зволожуючого розчину – 300 кг; - спеціальний очищувач оптичних лінз для друкарських машин – 4 л.
Номер договору:
19-81-239
Дата підписання:
24.07.2019 00:00
Період дії договору:
24.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 248 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 248 000.00 UAH)
Оплачено:
1 248 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 248 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оцет технічний поліграфічний
Кількість
500 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Гумуючий розчин Prebake або еквівалент
Кількість
20 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Гумуючий розчин Finisher або еквівалент
Кількість
20 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Коалесцент
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Добавка до зволожуючого розчину
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Спеціальний очищувач оптичних лінз для друкарських машин
Кількість
4 літр
Період постачання
до 31.12.2019