-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Витратні хімічні матеріали для поліграфічного виробництва в асортименті
Тендер Prozorro UA-2019-06-14-003141-b
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками з організаційних та технічних питань: Бурмістров Олег Олексійович, тел.: (044) 530-65-18, електронна адреса: oleh_burmistrov@bank.gov.ua. Поставка товару здійснюється постачальником партіями протягом ____ (учасник надає свою пропозицію але не більше 60-ти календарних днів) календарних днів з дати підписання договору уповноваженими особами сторін. Кількість товарів: - оцет технічний поліграфічний – 500 л; - гумуючий розчин Prebake або еквівалент – 20 л; - гумуючий розчин Finisher або еквівалент – 20 л; - коалесцент – 3 000 л; - добавка до зволожуючого розчину – 300 кг; - спеціальний очищувач оптичних лінз для друкарських машин – 4 л.
Завершена
1 366 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 10 000.00 UAH
Період уточнення:
14.06.2019 16:56 - 21.06.2019 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим