-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Витратні хімічні матеріали для виробництва грошових знаків в асортименті
Тендер Prozorro UA-2019-07-31-000514-a
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками з організаційних та технічних питань: Бурмістров Олег Олексійович, тел.: (044) 530-65-18, електронна адреса: oleh_burmistrov@bank.gov.ua. Поставка товару здійснюється постачальником партіями протягом ____ (учасник надає свою пропозицію але не більше 60-ти календарних днів) календарних днів з дати підписання договору уповноваженими особами сторін. Кількість товарів: очищувачі пластин – 20 л; гумуючий розчин GU-7 або еквівалент – 20 л; - миючий розчин IND 740 або еквівалент – 60 л; - стабілізуючий розчин Е-типу або еквівалент – 60 л; елементи та сполуки для проведення хімічних аналізів – 18 шт.; електроліт (1000 мл) – 3 шт.; флюс в асортименті – 24 шт.; абразивні компоненти – 3380 г; мило господарське Марсель або еквівалент – 42 шт.; порошок для очищення тканин – 6,5 кг
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Адреса:
02222, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за поставлений товар здійснюється протягом 25 робочих днів з дати підписання уповноваженими особами сторін акта приймання-передавання партії товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
36441363
-
Контактна особа:
Коноваленко Олена Володимирівна +380563791085 e.konovalenko@ptukr.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. В. Дубініна, 14/44
Оскарження: 19.08.2019 13:44 - 08.09.2019 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
40181878
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "РУТ" +380968428429 teh@rut.in.ua http://www.rut.in.ua
-
Адреса:
Україна, 03150, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПРЕДСЛАВИНСЬКА, будинок 12, офіс 195
-
Код ЄДРПОУ:
39449323
-
Контактна особа:
ТОВ "СМАРТ-ТЕХНОЛОДЖИ" +380567880117 smarttechdp@gmail.com https://smarttechnology.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 2
-
Код ЄДРПОУ:
40813837
-
Контактна особа:
Станислав Кропивский +380502794691 info@bestmash.com.ua
-
Адреса:
49083, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ СЛОБОЖАНСЬКИЙ, будинок 29, офіс 602
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
36441363
-
Контактна особа:
Коноваленко Олена Володимирівна +380563791085 e.konovalenko@ptukr.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. В. Дубініна, 14/44