• Відкриті торги
  • КЕП

Витратні хімічні матеріали для виробництва грошових знаків в асортименті

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками з організаційних та технічних питань: Бурмістров Олег Олексійович, тел.: (044) 530-65-18, електронна адреса: oleh_burmistrov@bank.gov.ua. Поставка товару здійснюється постачальником партіями протягом ____ (учасник надає свою пропозицію але не більше 60-ти календарних днів) календарних днів з дати підписання договору уповноваженими особами сторін. Кількість товарів: очищувачі пластин – 20 л; гумуючий розчин GU-7 або еквівалент – 20 л; - миючий розчин IND 740 або еквівалент – 60 л; - стабілізуючий розчин Е-типу або еквівалент – 60 л; елементи та сполуки для проведення хімічних аналізів – 18 шт.; електроліт (1000 мл) – 3 шт.; флюс в асортименті – 24 шт.; абразивні компоненти – 3380 г; мило господарське Марсель або еквівалент – 42 шт.; порошок для очищення тканин – 6,5 кг

1 821 198.00 UAH з ПДВ
Номер: b787e990e2a8453d8f90fc6af0b893cb
Ідентифікатор договору: UA-2019-07-31-000514-a-a1
Замовник: Банкнотно-монетний двір Національного банку України
Постачальник: ТОВ Компанія Платінум
Класифікатор ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Опис: Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками з організаційних та технічних питань: Бурмістров Олег Олексійович, тел.: (044) 530-65-18, електронна адреса: oleh_burmistrov@bank.gov.ua. Поставка товару здійснюється постачальником партіями протягом ____ (учасник надає свою пропозицію але не більше 60-ти календарних днів) календарних днів з дати підписання договору уповноваженими особами сторін. Кількість товарів: очищувачі пластин – 20 л; гумуючий розчин GU-7 або еквівалент – 20 л; - миючий розчин IND 740 або еквівалент – 60 л; - стабілізуючий розчин Е-типу або еквівалент – 60 л; елементи та сполуки для проведення хімічних аналізів – 18 шт.; електроліт (1000 мл) – 3 шт.; флюс в асортименті – 24 шт.; абразивні компоненти – 3380 г; мило господарське Марсель або еквівалент – 42 шт.; порошок для очищення тканин – 6,5 кг
Номер договору: 19-81-286
Дата підписання: 16.09.2019 00:00
Період дії договору: 16.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 1 821 198.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 821 198.00 UAH)
Оплачено: 1 821 198.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 821 198.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
очищувачі пластин
Код ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна
Кількість 20 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 02222, Україна, Київська обл., Київ, Пухівська, 7 На карті
гумуючий розчин GU-7 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна
Кількість 20 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 02222, Україна, Київська обл., Київ, Пухівська, 7 На карті
миючий розчин IND 740 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна
Кількість 60 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 02222, Україна, Київська обл., Київ, Пухівська, 7 На карті
стабілізуючий розчин Е-типу або еквівалент
Код ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна
Кількість 60 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 02222, Україна, Київська обл., Київ, Пухівська, 7 На карті
елементи та сполуки для проведення хімічних аналізів
Код ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна
Кількість 18 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 02222, Україна, Київська обл., Київ, Пухівська, 7 На карті
електроліт (1000 мл)
Код ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 02222, Україна, Київська обл., Київ, Пухівська, 7 На карті
флюс в асортименті
Код ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна
Кількість 24 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 02222, Україна, Київська обл., Київ, Пухівська, 7 На карті
абразивні компоненти
Код ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна
Кількість 3380 грам
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 02222, Україна, Київська обл., Київ, Пухівська, 7 На карті
мило господарське Марсель або еквівалент
Код ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна
Кількість 42 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 02222, Україна, Київська обл., Київ, Пухівська, 7 На карті
порошок для очищення тканин
Код ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна
Кількість 6 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 02222, Україна, Київська обл., Київ, Пухівська, 7 На карті