-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мастильно-охолоджуючі рідини в асортименті
Тендер Prozorro UA-2021-03-09-001244-a
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками -Бойко Олександр Володимирович, тел.: (044) 531-10-77, електронна адреса: oleksandr_boiko@bank.gov.ua
Завершена
578 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 5 000.00 UAH
Номер:
191fb946da454bb59ac3724e140f7bb6
Внутрішній номер закупівлі:
8953398
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-09-001244-a
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Адреса:
02222, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Голіков Дмитро Миколайович +380445311123 DMYTRO_HOLIKOV@BANK.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
578 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
17 000.00 UAH
Період уточнення:
09.03.2021 12:10 - 15.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.03.2021 12:10 - 25.03.2021 12:00
Аукціон:
26.03.2021 13:48 - 26.03.2021 14:09
Період кваліфікації:
26.03.2021 14:09 - 29.03.2021 15:57
Період завантаження договору:
29.03.2021 15:57 - 18.04.2021 15:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється за фактично прийнятий товар за відповідною Заявкою протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів від дати підписання уповноваженими особами Сторін акта про приймання-передавання товару за відповідною Заявкою
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охолоджуюча рідина "Polar Standart BS 6580" концентрат (або еквівалент)
Кількість
600 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Мастильно-охолоджуюча рідина "Blasocut 4000 CF" концентрат (або еквівалент)
Кількість
832 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Охолоджуюча рідина “Тосол А-40” (або еквівалент)
Кількість
25 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Мастильно-охолоджуюча рідина "ULTRA COOLANT" (або еквівалент)
Кількість
125 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДIМ"УКРСМАЗКОМ"
Оскарження: 29.03.2021 15:57 - 09.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39667807
-
Контактна особа:
Гетман Виталий Петрович 380442247509, ukrsmazcom@ukr.net
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул.Бориспiльська,7,корп 3
Оскарження: 29.03.2021 15:57 - 09.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
571 069.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
571 069.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.03.2021 15:57
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0
ТОВ "К2-ГРУПП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41874767
-
Контактна особа:
Кирнос Олександр Валерійович +380988986765 llck2group@gmail.com
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, Місто, м. Київ, вулиця Харківське шосе, будинок 172-Б, квартира 208/2
Початкова пропозиція
577 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
577 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
29a0e0441b734bb09a36f365fab775b0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-09-001244-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДIМ"УКРСМАЗКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39667807
-
Контактна особа:
Гетман Виталий Петрович 380442247509, ukrsmazcom@ukr.net
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул.Бориспiльська,7,корп 3
Номер договору:
21-81-125
Сума договору:
571 069.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
475 891.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний