-
Відкриті торги
-
КЕП
Мастильно-охолоджуючі рідини в асортименті
Оголошено тендер
578 000.00
UAH
Номер:
d28a218a71d94a149eacee04c6d424eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-17-005270-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Адреса:
02222, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Адреса:
02222, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
578 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мастильно-охолоджуючі рідини в асортименті
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різна
Дата опублікування:
17.02.2021 17:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Національного банку України
Сума578 000.00 UAH