-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мастильно-охолоджуючі рідини в асортименті
Тендер Prozorro UA-2021-03-09-001244-a
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками -Бойко Олександр Володимирович, тел.: (044) 531-10-77, електронна адреса: oleksandr_boiko@bank.gov.ua
Завершена
578 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 5 000.00 UAH
Період оскарження:
09.03.2021 12:10 - 21.03.2021 00:00
Нічого не знайдено.