-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).- ID: UA-2026-04-29-003710-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29063256
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт)(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні р...×-
Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт)(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).
- ID: UA-2026-04-07-005190-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28845853
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).- ID: UA-2025-10-22-004624-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26844690
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).- ID: UA-2025-08-04-006900-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26042389
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).- ID: UA-2025-05-13-011598-a
- Дата створення : 13.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25287596
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт)(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні р...×-
Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт)(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).
- ID: UA-2025-04-09-004477-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24961709
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт)(24310000-0 Основні неорганічні хімічні реч...×-
Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт)(24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини).
- ID: UA-2025-03-10-006085-a
- Дата створення : 10.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24658315
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).- ID: UA-2024-12-17-019182-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23728083
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода дистильована (24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).- ID: UA-2024-11-28-003071-a
- Дата створення : 28.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23434991
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода дистильована( 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).- ID: UA-2024-11-26-014336-a
- Дата створення : 26.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23407463
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сірчана кислота;соляна кислота.- ID: UA-2024-10-08-001291-a
- Дата створення : 08.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22815614
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сірчана кислота;соляна кислота;калій марганцевокислий.- ID: UA-2024-10-08-001190-a
- Дата створення : 08.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22815509
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини (гіпохлорит натрію марки "А")- ID: UA-2024-09-02-003538-a
- Дата створення : 02.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22458553
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини (гіпохлорит натрію марки "А")- ID: UA-2024-06-04-009978-a
- Дата створення : 04.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21739304
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини(гіпохлорит натрію марки "А").- ID: UA-2024-03-06-010777-a
- Дата створення : 06.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20948190
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -