-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).
Тендер Prozorro UA-2026-04-29-003710-a
Завершена
135 255.00
UAH з ПДВ
Номер:
ad25ed97dff54a558c073d60b2613985
Внутрішній номер закупівлі:
29063256
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-29-003710-a
Замовник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Остапенко Валентина Іванівна +380456142996 bgkp_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
135 255.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.04.2026 11:26 - 04.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.04.2026 11:26 - 07.05.2026 00:00
Аукціон:
07.05.2026 11:40 - 07.05.2026 12:09
Період кваліфікації:
07.05.2026 12:09 - 07.05.2026 16:20
Період завантаження договору:
13.05.2026 00:00 - 23.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴135 255.00 Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).