-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).
Оголошено тендер
135 255.00
UAH
Номер:
58139c482b354d249022caa8f4267b64
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-29-000157-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
135 255.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування:
29.04.2026 08:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума135 255.00 UAH