-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).
Тендер Prozorro UA-2024-12-17-019182-a
Завершена
125 730.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 628.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 628.65 UAH
Номер:
bef91001c9d94ca0afb9099db45629eb
Внутрішній номер закупівлі:
23728083
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-17-019182-a
Замовник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Остапенко Валентина Іванівна +380456142996 bgkp_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
125 730.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.12.2024 16:08 - 22.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2024 16:08 - 25.12.2024 00:00
Аукціон:
26.12.2024 11:05 - 26.12.2024 11:34
Період кваліфікації:
26.12.2024 11:34 - 27.12.2024 10:45
Період завантаження договору:
02.01.2025 00:00 - 12.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 730.00 Гіпохлорит натрію марки "А".