-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини(гіпохлорит натрію марки "А").
Тендер Prozorro UA-2024-03-06-010777-a
Завершена
83 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 419.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 419.10 UAH
Номер:
cabf5e4c7c2b44f39ec424bc07c279f9
Внутрішній номер закупівлі:
20948190
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-06-010777-a
Замовник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Остапенко Валентина Іванівна +380456142996 bgkp_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
83 820.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2024 15:40 - 12.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2024 15:40 - 15.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
15.03.2024 00:00 - 15.03.2024 11:28
Період завантаження договору:
21.03.2024 00:00 - 31.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴83 820.00 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини(гіпохлорит натрію марки "А").