-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини(гіпохлорит натрію марки "А").
Оголошено тендер
83 820.00
UAH
Номер:
6140571e2b1e4b6598676c7c086fd274
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-06-001405-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
83 820.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини(гіпохлорит натрію марки "А").
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування:
06.03.2024 09:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума83 820.00 UAH