-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).
Тендер Prozorro UA-2025-08-04-006900-a
Завершена
114 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 571.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 571.50 UAH
Номер:
6ab0191dbc694ebdbf1686bf81fa0884
Внутрішній номер закупівлі:
26042389
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-04-006900-a
Замовник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Остапенко Валентина Іванівна +380456142996 bgkp_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
114 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.08.2025 14:44 - 09.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2025 14:44 - 12.08.2025 00:00
Аукціон:
12.08.2025 11:06 - 12.08.2025 11:41
Період кваліфікації:
12.08.2025 11:41 - 13.08.2025 16:08
Період завантаження договору:
19.08.2025 00:00 - 29.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴114 300.00 Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).