-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).
Тендер Prozorro UA-2025-05-13-011598-a
Завершена
114 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 571.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 571.50 UAH
Номер:
f37c52664e4a4c84841a0dece24c9528
Внутрішній номер закупівлі:
25287596
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-13-011598-a
Замовник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Остапенко Валентина Іванівна +380456142996 bgkp_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
114 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2025 16:00 - 18.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2025 16:00 - 21.05.2025 00:00
Аукціон:
21.05.2025 13:28 - 21.05.2025 13:57
Період кваліфікації:
21.05.2025 13:57 - 22.05.2025 09:18
Період завантаження договору:
28.05.2025 00:00 - 07.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴114 300.00 Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).